شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت فاپسکو

تمامی محصولات و کالاهای موجود در فروشگاه فاپسکو، دارای مجوزهای قانونی از مراجع مربوطه است. فعالیت‌های فروشگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی است. تمامی محتویات فروشگاه اعم از توضیحات در مورد محصولات، مقالات، نظرات و مقایسه‌های بین محصولات برای استفاده غیرتجاری مخاطبان در وب‌سایت فروشگاه قرارگرفته است. استفاده آن‌ها برای موارد غیرتجاری تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است. هرگونه استفاده انتفاعی از این موارد، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
تمامی اطلاعات درباره محصولات و کالاها از منابع معتبر برگرفته‌شده است.
تمامی محصولات ارائه‌شده در فروشگاه تضمین‌شده می‌باشند و محصول جعلی و فاقد اعتبار به‌هیچ‌وجه ارائه نخواهد شد.
قیمت محصولات موجود در فروشگاه، کارشناسی شده است و مسئولین فروش همیشه قیمت‌ها را با قیمت‌های موجود بازار مطابقت می‌دهند و قیمت‌ها بروزرسانی می­کنند.

قیمت های محصولات موجود در فروشگاه با قیمت محصولات شرکت یکسان می باشد و تفاوتی در قیمت ها  نمی باشد.

خریداران محترم توجه نمایند که در صورت خرید، اگر کالای مورد نظر دچار مشکل فنی بود، آن کالا جهت انجام خدمات گارانتی نزد شرکت عودت داده می شود.

قبل از تکمیل فرآیند سفارش و تائید آن توسط مشتری، پیش فاکتورنهایی به او نشان داده می‌شود.
پس از نهایی شدن خرید، کارشناسان فروش فاپسکو جهت نهایی شدن خرید و هماهنگی‌های لازم برای ارسال محصول با خریدار تماس می‌گیرند.
استفاده صحیح یا ناصحیح از محصولات ارائه شده در فاپسکو بر عهده مصرف کننده بوده و مسئولیتی در خصوص استفاده نادرست و یا انتخاب نادرست محصول متوجه فاپسکو نمی باشد.
عضویت در فروشگاه  فاپسکو رایگان است. فاپسکو خود را موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می‌داند و به‌هیچ‌وجه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی، سابقه سفارشات و … را منتشر نخواهد کرد. کلیه این اطلاعات به‌صورت محرمانه محافظت خواهند شد. از اطلاعات تنها برای ارسال سفارشات خریدار استفاده خواهد شد. هیچ‌گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس افراد نخواهد شد و صرفاً برای اطلاع‌رسانی یا نظرسنجی‌ها، از شماره تماس استفاده خواهد شد تا فاپسکو بتواند به نحو احسن با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و نیاز آن‌ها را بهتر بشناسد.
فاپسکو در صورت درخواست بیمار به جهت معرفی درمانگر زخم، تنها معرف درمانگران زخم به بیماران بوده و هیچگونه مسئولیتی در خصوص کیفیت و کمیت کار درمانگران زخم نخواهد داشت.
بهبودی و یا عدم بهبودی بیماران و عدم موفقیت درمانگر در بهبودی زخم بیمار از حیطه وظایف و مسئولیت فاپسکو خارج بوده و برعهده خود درمانگر و یا پزشک می باشد.
خریدار محترم باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، دقت کند تا اطلاعات صحیح و کامل را در فرم سفارش وارد کند. بدیهی است پیگیری و تحویل کالا در صورت ورود اطلاعات ناقص یا اشتباه امکان‌پذیر نخواهد بود.
در صورتی که محصول خریداری شده توسط مشتری، به هر دلیلی عودت داده شود، 30% از مبلغ محصول خریداری شده کسر گردیده و پس از عودت محصول خریداری شده توسط مشتری به فروشگاه و بعد از 10 روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.

ممکن است برخی از کالاها در این فروشگاه اینترنتی به صورت “ موجودی: در انبار” اعلام شده باشد، اما احتمال دارد در انبار موجود نباشد، لذا فروشگاه فاپسکو هیچ مسئولیتی بابت عدم موجودی ندارد.

تجهیزات پزشکی غیر خانگی تنها به بیمارستانها و مراکز درمانی فروخته می شود.
فروش تجهیزات بیمارستانی به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی انجام میشود.

کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشد. جهت مشاهده لیست مجوزات اینجا کلیک کنید.