ساکشن متناوب دیجیتال (Vacuumed DSI)

ساکشن متناوب دیجیتال مدل Vacuumed DSI

ساکشن پرتابل DSI مجهز به 2 حالت کاری پیوسته و متناوب می باشد . در حالت کاری پیوسته کاربر قادر خواهد بود تا با چرخش سر ولوم (ناب) روی دستگاه میزان وکیوم خروجی را با توجه به وضعیت بیمار در بازه 0-200mbar تنظیم نماید. در حالت کاری متناوب, کاربر علاوه بر تنظیم میزان وکیوم خروجی در این بازه قادر است تا با تنظیم زمان های run و rest مطابق دستورالعمل پزشک یا تشخیص خود عمل ساکشن را با تواتر زمانی متناسب با شرایط بیمار انجام دهد .
کاربردهای دستگاه : 1-تخلیه مایعات و گازها را در محل جراحی قفسه سینه 2-ساکشن تراکستومی و لوله تراشه 3-ساکشن ریوی برای ساکشن کردن مجاری تنفسی و دهان بیمار 4-در آمبولانس ها برای تخلیه ترشحات بیمار در ناحیه جراحت و یا مجاری تنفسی 5-استفاده به همراه chest tube ها و ICU های قلب 6-ICU و CCU و جراحی توراکس و قلب و ساکشن قفسه سینه ای 7-در اتاق عمل , اورژانس و اتاق ریکاوری جهت مراقبتهای ویژه 8-واحدهای کرونری در کنار تخت بیمار 9-به لحاظ فراهم آوردن خلائ پایین در بازه 10-تخلیه ترشحات نواحی شکمی در اطراف روده ها

مد های دستگاه

مد متناوب (Intermittent)

در این مد ابتدا دستگاه، فشار منفی را به میزان حداکثر تنظیم شده توسط کاربر می‌رساند و سپس بر اساس زمان انتخابی ثانیه هایی از درمان پمپ روشن و یا خاموش می‌گردد.در این حالت نیز بیمار دردی احساس نمیکند و حالت رشد بافت گرانوله به دلیل تحریک های متناوب مکانیکی در سطح میکروسکوپی زخم، بیشتر می‌شود.

مد پیوسته (Continuous)

در این مد ابتدا پمپ روشن شده و بلافاصله میزان فشار منفی بستر زخم را به مقدار تنظیم شده توسط کاربر می‌رساند.لذا از همان لحظات ابتدایی بیمار هیچگونه دردی احساس نمی‌کند.

ویژگی های دستگاه

 
home_app_list_check

گیج خلاء دیجیتالی

home_app_list_check

جار نشکن و قابل اتوکلاو

home_app_list_check

شیر سر ریز (Over Flow)
home_app_list_check

بی صدا و سبک

home_app_list_check

حداکثر خلاء : -220 mbar

home_app_list_check

ظرفیت مکش : 8 Lit/Min

home_app_list_check

سستم هوشمند هشدار صدا
home_app_list_check

قابلیت نمایش خلا در سه واحد mmHg , cmH20 , mbar