کاتالوگ دستگاه میکروپیگمنتیشن

معرفی دستگاه میکروپیگمنتیشن فاپس مد

برخلاف تاتو كه براي نقاشي كردن روي بدن استفاده مي‌شود، میکروپیگمنتیشن براي بازسازي طبيعي، متعادل‌سازي و جلوه بخشيدن به چهره استفاده مي‌شود كه درنتيجه زيبايي بيشتر چهره در طولاني مدت را به ارمغان مي‌آورد. اين كار نسبت به تاتويي كه به صورت سنتي انجام مي‌شود، درد و خونريزي كمتري دارد و ماندگارتر است. آسيب كمتري به پوست وارد مي‌كند و با تکرار ترمیم چند سال یک بار رنگ آن به قرمزي يا سبزي نمي‌زند.

micropigmentation-fapsmed-fapsco

میکروپیگمنتیشن از زیبایی تا درمان

علاوه بر کاربردهای این روش در امور زیبایی ، در امور درمان هم می‌توان از میکروپیگمنتیشن برای مداوای مشکلاتی مانند ویتیلیگو (بیماری برص یا پییسی) یا اصلاح جای زخم کمک گرفت. یکی از محبوب‌ترین کاربرد‌های میکروپیگمنتیشن هم اصلاح زخم‌های جراحی پلاستیک یا بازسازی هاله پستان در موارد ماستکتومی ( عمل جراحی برداشتن پستان در سرطان‌ها و ... ) ، همانگ کردم اندازه هاله و شدن رنگ هاله با سینه است.

   

تفاوت آرابش دائم با روش میکروپیگمنتیشن و تاتو در چیست؟

این روشبا تاتوی سنتی تفاوت‌هایی دارد. اولین تفاوت در دستگاهی است که برای انجام میکروپیگمنتیشن به کار می رود. امروز دستگاه‌هایی برای این کار استفاده می‌شود که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت‌های قابل تعویض و یک‌بار مصرف‌شان قطع شده و اصطلاحا جریان برگشتی به عقب و تضمینی بر سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فری به فرد دیگر است. کارتریج دستگاهی که برای میکروپیگمنیشن استفاده می‌شود هم یک‌بار مصرف است. به جای سوزن‌های یک‌بار مصرف در دستگاه‌های سنتی به کار می‌رود که سیتسم بسته‌ای که دارند ، تضمین کننده‌ عدم برشگت خون و انتقال ترشجات از فردی به فرد دیگر است.

       

موارد کاربرد میکروپیگمنیشن

  • اصلاح رنگ پوست در قسمت‌هایی که به هر دلیل تغییر رنگ داشته است مثل لک ،‌جای جراحی و لک و پیس              micropigmentation کاتریج میکروپیگمنتیشن
  • ترمیم رنگ پوست و لب پس از عمل جراحی بیماری لب شکری
  • میکروپیگمنتیشن قرنیه
  • جوان‌سازی و مزوتراپی به وسیله‌ کارتریج‌های یک بار مصرف
  • تاتو کردن (رنگ لب ، خط لب ، خط چشم ، ابرو ، هاشور ابرو ، تاتو ، تاتوی بدن)
  • پاک کرن تاتو
               

توصیه‌ها استفاده از میکروپیگمنتیشن

 

permanent-makeup- میکروپیگمنتیشن

تکنسینی که می‌خواهد میکروپیگمنیشن انجام دهد ، باید گواهینامه آموزشی با واکسیناسیون هپاتیت B و کزاز و بیمه تخصصی مسئولیت داشته باشد. نظارت پزشکی می‌تواند ضمانتی بر رعایت اصول بهداشتی، انتخاب مناسب بیمارران و حذف موارد پرمخاطره باشد. در گذشته‌ای نه چندان دور بسیار از امور پزشکی به وسیله‌ی غیر پزشکان صورت می‌گرفت اما با درک دانش نحوه‌ انتقال بیماری‌ها و بالا رفتن توقع مردنم رفته رفته این امور در حیطخ مسئولیت‌های پزشکی در آمدند و به نظر می‌رسد امروزه میکروپیگمنتیشن کع تولد جدید تاتو است، سر نوشتی مشابه پیدا کرده است. علاوه بر اینها، باید به یاد داشته باشید که خون مایعات بافتی هر بیمار می‌تواند با ویروس ایدز (HIV) ، هپاتیت B ، هپاتیت C  و دیگر میکروب‌های بیمار‌ی‌زا عفونی شود. از این رو باید خیلی محتاطانه عمل و از انججام این کار در جاهایی که احتمال می‌دهید این مخاطرات را نمی شناسند یا اصول استرلیزه‌ کردن را نمی‌دانند، اجتناب کنید.

      دستگاه میکروپیگمنتیشن permanent-makeup-before-after       برای خرید دستگاه میکروپیگمنتیشن micropigmentation  فاپس مد (fapsmed) اینجا کلیک کنید.  
محصولی در سبد خرید وجود ندارد!