کاتالوگ میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ و معجزه جوان سازی

یکی از بزگرترین عول ایجاد چین و چروک و افتاذگی پوست کاهش غلطت کلاژن والاستین می‌باشد ، در میکرونیدلینگ با ایجاد منافذ بسیار ریز که با چشم به راحتی قابل دیدن نمی‌باشمد، سلول‌های بنیادی پوست و فیبروبلاستها تجزیک شده، لذا پروسه ترمیم فعال شده و پوست هنگامی که این منافذ را ترمیم می‌کند مقدار زیادی کلاژن می‌سازد. بین 3 تا ۵ جلسه درمان برای جوان سازی پوست لازم است که فاصله‌ بین جلسات حدود ۴ هفته می‌‌باشد.digital-microlanding

     

درمان اسکار آکنه توسط میکرونیدلینگ

acne-treatment-before-after-microneedle-fapsmed میکرونیدلینگ فاپس مد

درمان اسکار آکنه توسط میکرونیدلینگ

در این روش منافذ ریزی که روی پوست ایجاد می‌شود موجب تولید عروق جدید و رشته‌های کلاژن در کف اسکار آکنه می‌شود. حال با تجریک سلول‌های بنیادی موجود در پوست وفیبروبلاستها آثار ترمیمی به بهترین شکل صورت می‌گیرد.این روش در درمان ناصافی‌های پوست که ناشی از اسکار آکنه، آبله مرغان و سالک می‌باشد، بسیار کار آمد و امیدوار کننده بوده است.

استرچ‌مارک ناشی(ترک‌های پوستی) از حاملگی ،چاقی و بلوغ برای اولین بار در دنیا این روش امید‌های بیار را ایجاد کرده است. حداقل5 تا 7 جلسه درمان لازم است که باز هم به فاصله هر 4 الی 6 هفته یک‌بار می‌باشد. مزیت آن قابلیت استفاده در همه قسمت‌های بدن و همه تیپ‌های پوستی است.

       

درمان آثار ناشی از زخم‌های شدید و سوختگجی توسط میکرونیدلینگ

به وسیله این روش می‌توان آثار ناشی از بخیه و زخم و جراحی و یز اسکار باقی مانده از سوختگی‌ها را به حداقل رساند.micro-needling-face        

درمان لک و تیزگی پوست

میکرونیدلینگ به طور موضعی قابلیت کاهش لک حتی لک‌های ناشی از بارداری و هورمونی را دارد. البته به همرراه داروهای موضعی که مصرف می‌شود.

micro-needling-fapsmed-fapsco درمان سوخنگی توسط میکرونیدلینگ      

این روش چه مزیتی دارد

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش‌های درمانی ، این است که برخلاف تکنیک‌های لیزر ، آسیب چندانی به لایه‌ سطحی تر پوست وارد نمی‌شود و در نتیجه زخم و عوارض پوستی چندانی هم بر جا نمی‌گذارد.

   

افزایش نفوذپذیری پوست

در روش‌های سنتی، نفوذ مواد و دارو‌ها به پوست کمتر از ۳ درصد خواهد بود در صورتی که با استفاده از میکرونیدلینگ تا ۹۰درصد مواد به پوست نقوذ می‌کنند. نتایج بسیار بهتری در زمان کوتاه‌تر دیده می‌شوند.

  • جوان‌سازی پوست، کوچک شدن منافض پوستی و افزایش الاستینه پوست، تولید کلاژن جدید
  • کاهش چین و چروک‌های سطحی و عمیق
  • بهبود استرچ مارک‌های بدن
  • بهبود جای جوش و زخم
  • بهبود ضایعاتد پیگمنتانه
  • بالا بردن میزان نفوذ مواد، کرم‌ها و ویتامین‌ها به پوست بعد از درمان با میکرونیدلینگ
   

مکانیسم میکرونیدلینگ چیست؟

در واقع کار اصلی میکرونیدلینگ فعال کردن کلاژن سازی پوست می‌باشد و به این صورت است که روی پوست با دستگاه میکرونیدلینگ سوراخ‌های ریزی ایجاد می‌کنند که این دستگاه سوزن‌های ریز و ظریفی دارد که با لایه عمقی پوست که همان درم است نفوذ می‌کند که سبب تحزیک کلاژن سازی می‌شود که برای ترمیم پوست از بین بردن تو رفتگی ‌های پسوتی و خطوط استرچ مارک بدن موثر می‌باشد.

خوبی تکنیک‌ میکرونیدلینگ در این است که بر خلاف روش‌های دیگری مانند لیزر، آسب‌ چندانی به لایه سحی پوست وارد نمی‌کند و عوارض جندانی ندارد. همچنین جالب است بدانید که در میکرونیدلینگ می‌توانیم مواد ویتامینی یا مواد دیگری که در کلاژن سازی تاثیر دارند را نیز وارد پوست کنیم. از جمله این مواد شامل هیالورونیک اسید، ترکیب مس و  ویتامین A و E و غیره می‌باشد. تعداد جلسات لازم برای میکرونیدلینگ با توجه به نوع جای زخم و جوشگاه، متفاوت می‌باشد.

     

نتایج :

  • کمک به تحریک فاکتور‌های رشد پلاکت برای تولید کلاژن و الاستین جدید
  • تصحیح و بهبود مشکلات معمول پوستی مانند جای جوش، ترک‌های پوستی و جای زخم
  • روش کردن رنگ پوست، بهبود آبرسانی و جوانسازی که به همراه مواد دیگری که روی پوست قرار می‌گیرند به کار می‌رود.
   
محصولی در سبد خرید وجود ندارد!