کاتالوگ دستگاه میکرودرم ابریژن

معرفی میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن دستگاهی جهت رفع چین و چروک پوست، رفع ملاسما و کلیه لک های غیر مادرزادی پوست،رفع جای آکنه و کک و مک صورت،رفع سوراخ های ریز پوست،جوانسازی و شفاف سازی پوست،براق کنندگی و برگشت خاصیت کشسانی پوست،خارج کردن جوش های سرسیاه و سر سفید از پوست، و ...استفاده می شود.  

برخی از ویژگی‌های دستگاه میکرودرم ابریژن فاسپکو

 
دستگاه میکرودرم ابريژن سالنی دیجیتال

دستگاه میکرودرم ابريژن سالنی دیجیتال

  1-فاقد پودر اکسید آلومینیوم و انجام لایه بردای توسط خشاب ‌های اکسید آلومینیوم اختصاصی با رنگ‌های صورتی ، آبی ، فید  وقهوه ای جهت پوست‌های چرب ، معمولی ، حساس و خشک. ۲- بدون ایجاد زخم بر روی پوست و حساسیت تنفی. ۳-قابلیت کار بر روی صورت و بدن ، بدون ایجاد تداخل با فیزیولوژی نرمال پوست . ۴- پایین بودن هزینه‌ مواد مصرفی و لوازم یک بار مصرف ( هر خشاب فقط برای یک نفر جهت 25 الی ۳۵ بار لایه برداری) 5- پمپ خلاء Quatroflex پیستونی و بی صدا و رگولاتور تنظیم مکش ۵-بک سال گاررانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ۷- دارای DVD آموزشی همراه دستگاه و برزگاری کلاس‌های آموزشی علمی و عملی          

موارد کاربرد دستگاه میکرودرم ابریژن

microdermabrasion-fapsco میکرودرم ابریژن شرکت فن آور پویا سپاهان فاسپکو FAPSCO

1- لایه برداری سطحی پوست ۲- پاکسازی کامل پوست ۳-اندرمولوژی و لیفتینگ ۴- لاغری موضعی  

لایه برداری سطحی توسط دستگاه میکرودرم ابریژن فاپسکو

عمل لایه برداری میکرونی از پوست را میکرودرم ابریژن می‌نامند که با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن فاپسکو در هر جلسه لایه برداری 40 میکرون از لایه 700 میکرونی اپیدرم را انجام می‌دهد و مکش این دستگاه باعث افزایش گردش جریان خون در پوست می‌شود و همچنین قادر است مشکلاتی سطحی پوست مانند تیرگی ، لک ،کک و مک و چروک‌های سطی و افتادگی را بر طرف کند و با پاکسازی کامل ، پوستی جوان و شاداب را باعث خواهد شد.

   

پاکسازی کامل پوست

با عمل لایه برداری به شرح فوق ، لایه سطحی (شاخی) پوست کاملا برداشته و سطح پوست صاف و منافذ پوست آماده جذب مواد مغزی شده و شرایط برای گریم و هر نوعی آرایشی با حداقل مصرف مواد آرایشی فراهم می‌گردد.

عمل پاکسازی به روی لایه برداری با هزیه کمتر و زمان کمتر انجام می گیرد.  

اندرمولوژي و لیفتینگ توسط دستگاه میکرودرم ابریژن

مورد دیگری که باید درباره توانایی این دستگاه توضیح داده شود این است که به وسیله‌ی این دستگاه ما می‌توانیم عمل لیفتینگ ، ماساژ و لاغری موضعی با مکانیزم خلاء را انجام دهیم. دستگاه دارای سه پروپ اندرمولوژی با اندازه‌های مختلف برای صورت و بدن است.

اندرمولوژی:

با افزایش سن به دلیل کاهش کلاژن‌سازی ، پوست لطافت  ، استحکام و مقاومت خود را از دست داده و در مناطقی مثل صورت و گردن شل و افتاده و در مناطقی مثل پهلوها و باسن‌ و رانها ، دچار سفتی توام با ناهمواری می‌شود ( نمای پرتقالی) که به حالت اخیر ، اصطلاحا سلولیت می‌گویند. با پیشرفت در علم طب و ابداع تکنیک‌های جدید ، در طی جلسات درمانی به وسیله‌ مکش از طریق افزایش گردن جریان خون و لنف زیر سطح پوست ، فیبروپلاستها تحریک شده و افزایش کلاژن سازی  حاصل می‌گردد که در نتیجه‌ آن به صورت حذف شبکه‌های حدید مویرگی ،حذف الیاف سفت تشکیل شده و در لایه های زیرین پوست و  افزایش بافت همبند و توزیع مناسب چربی پوست قابل مشاهده است.از طرف دیگر افزایش تخلیه لنفاوی و  حرکت دادن چربی‌های بدن از این چربی‌های آزاد شده استفاده نموده و منجر به لاغری موضعی می ‌شود. به این ترتیب پوست شاداب‌تر و جوان‌تر می‌شود. در این تکنیک با حرکات مکشی ، ضمن افزایش قوام پوست ، سطح آن نیز یکنواخت‌تر و هموارتر می‌گردد. همچنین اندرمولوژی یکی از تکنیک‌های کاهش چربی‌های سطحی است که چربی‌های مقاوم را به دام می‌‌اندازد و آن‌ها را از بین می‌برد. در صورتی که دارای بیماری خاص (  اعم از فتق جدار شکم ، بیماری انعقادی یا سابقه لخته شدن خون در عروق ) یا شرایط خاصی (نظیر بارداری ) هستید از این عمل خود‌داری کنید.

 

موارد کاربرد لایه بردرای پوست توسط دستگاه میکرودرم ابریژن

1- رفع لکه‌های خفیف حاصل از حاملگی و رنگ دانه‌ای و پدیده AGING افزایش سن. 2-جوان سازی و شادابی پوست ۳-کوچک کردن منافذ پوستی و رفع چروک‌های پوستی و خطوط ریز ایجاد شده روی پوست موجود در قسمت ‌های خارجی چشم ، گونه‌ها ،‌پیشانی و اطراف دهان. 4-پیلینگ سطحی ( به منظور افزایش شفافیت و درخشندگی پوست). ۵- پوست‌های کدر و مات (DULL Skin) 6- پوست‌های با شالوده‌ی زمخت و خشن (reough texture skin) 7- آکنه و اسکار‌های خفیف آن (لاییه برداری و مکش دستگاه یا باز گردن منافذ پوستی باعث بهبودی جوش‌های سر سیاه و سر سفید میگردد. 8- قابل استفاده در نواحی دست‌ها ، سینه ، گردن ، ، زانوّها و آرنج‌ها نیز برای جوان سازی و رفع چروک‌های پوستی می‌باشد. 9-پاکسازی کامبل قبل از آرایش.      

توصیه‌های لازم بعد از انجام میکرودرم

 • استقاده از توصیه‌های غذایی مناسب جهت کاهش ورود کالری اضافه.
 • نوشدن آب به اندازه کافی و انجام پیاده روی حداقل 20د دیقیع در روز .
 • انجام نرمش‌های توصیه شده جهت فرم گرفتن عضلات.
   

مکانیسم اثر اندرمولوژی

1-برقراری مجدد گردش جریان خون و لنف در بافتهایی که دچار سلولیت شده ‌اند. 2- تجیک فیبرولاستها جهت تولید کلاژن و الاستین ۳- شکستن چربی‌های جامد به مایع (سلولیت) و لاغری موضعی ۴-افزایش در ناژ لنف و خون در نتیجه از بین بردن مواد زائد تجمع یافته در پوست و بهبود متابولیسم و تبادلات سلولی در سلول‌های درم از جمله فیبروپلاستها    

موارد کاربرد اندرمولوژی

 • رفع غبغب و شلی پوست
 • رفع افتادگی سینه
 • کاهش سایز نواحی باسن ، ران و بازو
 • لیفتینگ و شادابی پوست صورت و گردن
   

مزایای درمان چاقی موضعی با سییستم اندرمولوژی

 • کاهش سایز موضعی
 • تایر چشمگیر در یک دوره ( 12 جلسه 30 دقیقه‌ای)
 • عدم وجود درد و عوارض جانبی
 • شکستن چربی‌های جامد به مایع (سلولیت) بدون استفاده از روش های تهاجمی و جراحی
 • امکان کار بر روی پوست های شل و دارای افتادگی
 • بهبود عملکرد گردش خون و گردش لنف همراه با کلاژن سازی
 • Relaxation همراه با آرامش روحی
 • هزینه مناسب
    جهت خرید دستگاه میکرودرم ابریژن فاپسکو از فروشگاه اینترنتی اینجا کلیک کنید.    
محصولی در سبد خرید وجود ندارد!